Yükleniyor...

Vizyon & Misyon

Anasayfa / Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

Anasayfa / Vizyon & Misyon

Vizyonumuz :

Gold Yapı 2005 yılında kurulmuş, kuruluşundan bu yana hizmeti ve iş disiplini kendisine ilke edinmiş, yıllarla süre gelen tecrübeleriyle her zaman geleceğin yapılarını, modern yaşam biçimleriyle, mükemmel mimari estetiklerle, sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle harmanlayarak insanlarımıza ve ülkemize sunmuştur. Eğitim ve yaşam alanlarının zenginliğin insan üzerinde ki etkileşiminin sürekli olarak bilincinde olan Gold Yapı tamamlamış olduğu her projede bunu açık ara farkla belli etmiştir.

Misyonumuz : 

Gold Yapının misyonu ; her zaman en iyisiniGold Yapının misyonu ; her zaman en iyisini, daha iyisini inşaa etmektir. Her biri alanında uzman ve profesyonel kadrosuyla, en ufak tuğla taşını yerleştirirken, yapılan işin önemini unutmamış ve bunun için çalışmışızdır. Hedefleri Gold Yapının prensipleri haline gelmiş, yapmış olduğu inşaaları hiçbir zaman yapı nesnesi olarak görmemiş, yaşamsal döngüye sağlam, huzurlu bir zemin hazırlamıştır. Bu zeminin en büyük alanını eğitime, kültürel aktivitelere ve sosyal yaşamı renklendirmeye ayırmıştır.

Yenilikçi ve gelişime açık bir ideolojiye sahip olan Gold Yapı, yapmış olduğu ve yapacağı projelerde, tecrübe ve güven olgusuyla, çıtasını her geçen gün yükseltmeyi hedeflemiştir.


Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0342) 324 2 234

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.